14.04.2007-15.04.200722

V dňoch 14. - 15. apríla 2007 nám konateľ spoločnosti zorganizoval Wellness víkend spojený s pracovnou poradou. Akcia sa konala v hoteli Marlene v Oščadnici - Dedovke, ktorý bol dokončený s použitím materiálov, ktoré dodávala naša spoločnosť INSTAV. Sú to obklady a dlažby bazéna, chodieb, balkónov, v izbách a apartmánoch je použitá naša sanita a armatúry. Práve to bol jeden z dôvodov, prečo bol pre Wellness víkend vybraný hotel Marlene - ako jeden z mnohých našich odberateľov.

Samozrejme, že okrem zábavy a relaxu bolo dôležitou súčasťou pobytu aj vyhodnotenie roka 2006. Vyhodnotili sa traja najlepší predajcovia, ktorí získali hodnotné poukazy v štýle Wellness.

Jednalo sa o víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Permon vo Vysokých Tatrách, wellness pobyt podľa vlastného výberu a najlepší predajca získal týždňový pobyt v kúpeľnom dome Afrodité v Rajeckých Tepliciach, so špeciálnym antistresovým relaxačným wellness programom. Do kúpeľného domu Afrodité sme tak isto dodávali armatúry a sanitárnu techniku. Okrem zhodnotenia predchádzajúceho úspešného obdobia a rozdania cien, sme si stanovili nové ciele – súťaž tímov – v ktorej môže vyhrať a byť ocenený každý. Oboznámili sme sa s novou obchodnou stratégiou, ktorá nám bola pri príležitosti tohto víkendového pobytu odprezentovaná konateľom. Jedná sa hlavne o zviditeľnenie novej produktovej línie – wellness programu – kde ide o výrobky, ktoré sú zamerané na zdravie, krásu, oddych a relax. O tom, aký je dôležitý relax a oddych v štýle wellness sme sa presvedčili aj cez tento víkend, kde sa nám skutočne podarilo spojiť príjemné s užitočným, čo je zrejmé aj z nasledujúcich fotografií...