Užitočné informácie

jadro2V poslednom období už snáď niet domácnosti, v ktorej by sa nemodernizovalo, nerekonštruovalo či neprestavovalo. Bývať moderne a zároveň pekne a s príslušným komfortom je dnes snom nielen mladých, ale ľudí všetkých vekových kategórii. Byt je vlastne komplexom miestností, ktorých využitie prechádza časom menšími či väčšími premenami. Prirodzene sa mení a vyvíja život rodiny a nároky jej jednotlivých členov. Vytúžené zmeny musia počítať s individuálnymi potrebami a túžbami jednotlivých členov rodiny a nemali by bezhlavo kopírovať nejaké riešenie z časopisu. Nezrekonštruované panelové byty už nespĺňajú hygienické, funkčné ani estetické kritéria dnešnej doby. Najväčším problémom takýchto bytov bývajú práve bytové jadrá, a preto pri rekonštrukcii bytov patrí ich prestavba medzi prvé práce. Zopár nasledujúcich rád Vám pomôže zvládnuť ju jednoduchšie.

 

Ždlazba1IADNA Z PODLAHOVÝCH KRYTÍN NIE JE TAK PREVERENÁ ČASOM. UŽ TISÍCE ROKOV SA ĽUDIA PRECHÁDZAJÚ PO PODLAHÁCH Z KAMENNEJ ČI KERAMICKEJ DLAŽBY.

Keramická dlažba je najvhodnejšia do vstupných priestorov, chodieb, kúpeľne, kuchyne, na terasy a ďalšie miestnosti, kde sú podlahy značne namáhané, či už mechanicky, chemicky alebo poveternostnými podmienkami. Podlahové kúrenie umožňuje použitie dlažby do obývacích priestorov i spálni. Vďaka nekonečnému množstvu rôznych kombinácii a štýlov si tak môžeme vytvoriť jedinečný priestor. Naviac použitím dlažby v celom interiéri docielime jednotu a plynulosť priestoru.